چگونگی جذب سرمایه گذار برای ایده طراحی اپلیکیشن شما

می 25, 2021توسط آرش0

چگونگی جذب سرمایه گذار برای ایده های طراحی اپلیکیشن

چگونگی جذب سرمایه گذار برای ایده طراحی اپلیکیشن شما. (راهنمای کامل)

تصور کنید که نیمه ­ی شب با فکر اجرای یک ایده با طراحی اپلیکیشنی از خواب بیدار می­شید. شما می­خواید اون رو به عنوان اپلیکیشنی که زندگی رو تغییرمی­ده تو App Store یا Google Play Store اپلود کنید. سپس متوجه می­شید که برای این کار، نیاز به پول دارید. سرمایه­ گذاران همیشه آماده اند که روی چیزی که موفقیتش رو می­بینند، سرمایه­ گذاری کنند. ممکنه کار نسبتا سختی باشه، اما قابل انجامه. با استفاده از این راهنمای کامل که برای تامین بودجه برای اپلیکیشن تلفن همراه شماست، شما قادر خواهید بود در برابر سرمایه­ گذاران قرار بگیرید و به ایده ­ی خودتون جون ببخشید. تو این متن میخوام مراحل و چگونگی جذب سرمایه گذار برای ایده دیجیتال یا ایده طراحی اپلیکیشن رو بهتون به طور کامل توضیح بدیم.

چگونگی جذب سرمایه گذار

چگونگی جذب سرمایه گذار، مرحله اول: آمادگی برای پیدا کردن سرمایه گذاران

قبل از این که ایده طراحی اپلیکیشن یا استارت آپ خودتون رو پیش سرمایه گذاران ببرید، یه سری کارها باید انجام بدید. داشتن یه ایده اولیه کافی نیست و سرمایه گذاران باید بدونند که شما در رابطه با ایده خود واقعا فکر کرده اید. اونا می­خوان بدونن که شما در رابطه با بازار تحقیق انجام داده­اید و رقبا رو شناسایی کرده اید و اون­ها می­خوان بدونن اپلیکیشنتون با رقیبا چگونه مقایسه می­شه و این که آیا موفقیت آمیز خواهد بود؟ قبل از این که با سرمایه گذاران دیدار کنید و باهاشون راجع به ایدتون حرف بزنید، بهتر به این چک لیستی که ما برای شما آماده کردیم بپردازید.

 • جایگاه اپلیکیشن خودتون رو بشناسید.
 • برند اپلیکیشنتون رو تثبیت کنید.
 • لب کلامتون رو مشخص کنید
 • یک Pitch Deck بسازید.
 • یک نسخه ی نمایشی (دمو) یا MVP ایجاد کنید.

جایگاه اپلیکیشن خودتون رو بشناسید

تلفن های هوشمند مدتیه که بین ما جا افتادند پس این­طور به نظر می­رسه که برای هر چیزی یه اپلیکیشن وجود داره. سرمایه گذاران نمی­خوان رو اپلیکیشنی سرمایه گذاری کنند که از قبل وجود داره. خیلی مهمه که شما قبل از هر چیز تحقیق کنید و اطلاعاتی در رابطه با فضای رقابتی اپلیکیشن به دست بیارید. ببنید بقیه اپلیکیشن ها و کمپانی و شرکت­ها چه چیزهایی رو ارائه می­دن. حتما نگاهی به سایر خدمات شرکت­های همون صنعت (و حتی سایر صنایع) بندازید تا مطمئن شید ایده­ی شما از کار شرکت دیگه ای کپی نشده.

شما باید به سرمایه گذاران ثابت کنید که ایده­ی شما، ایده­ای جدیده و زندگی روزمره افراد رو تحت تاثیر قرار می­ده. ببینید که اپلیکیشن شما چه نیاز خاصی رو برآورده می­کنه؟ از خودتون بپرسید که “چه مشکلاتی رو حل می­کنم؟” و یا “در مقایسه با بقیه برنامه ها، چه چیز جدید و خاصی ارائه خواهم کرد؟” اینا سوالاتین که سرمایه گذاران در میان بسیاری سوال دیگر، از شما خواهند پرسید. اونا می­خوان مطمئن باشند که به لطف موفقیت برنامه شما، پولی که سرمایه گذاری می­کنند، چندین برابر خواهد شد.

خیلی مهمه که شما با تحقیق، درک بهتری از اپلیکیشنتون کسب کنید. سرمایه گذاران روی یه ایده کلی سرمایه گذاری نخواهند کرد. اونا می­خوان مشخصا بدونن که مخاطبشون چه کسانی هستند، چه مشکلاتی قراره حل بشه، اپلیکیشن شما چه ویژگی هایی داره و این لیست با جزئیات ادامه پیدا می­کنه. یکی از مهم­ترین کارها اینه که ایده برنامه خودتون رو محدود کنید تا سرمایه گذاران با اطمینان بیشتری به شما اعتماد کنند.

جایگاه اپلیکیشن خودتون رو بشناسید

برند اپلیکیشنتون رو تثبیت کنید

حالا که می­دونید اپلیکیشن شما از پس چه کارایی برمیاد، نوبت اون رسیده که برندتون رو تثبیت کنید. داشتن یه لوگو یا دامنه­ای برای اپلیکیشنتون به سرمایه گذاران نشون می­ده که شما در مورد این ایده جدی هستید و در این باره به طور جدی فکر کرده­اید. تثبیت برند به سرمایه گذاران کمک می­کنه که بهتر و راحت ­تر ایده ی شما رو تصور کنند و اونا رو از ابهام خارج می­کنه. هسته ی اصلی هر تجارت، برند اون­ تجارته. مارک تجاری و برند شما پایه و اساس اولیه بقیه مراحل توسعست. چه یک دامنه باشه، چه یه ماکت از سایت یا برنامه شما، سرمایه گذاران می­تونند ایده شما رو بهتر مجسم کنند و درک بهتری از اون چه که شما می­خواید داشته باشن.

لب کلامتون رو مشخص کنید

سرمایه گذاران انسان­های بسیار پر مشغله ای هستند پس قبل از این که حتی در نظر بگیرید که ایده خودتون رو براشون تعریف کنید بهتره که یه متن کوتاهی در حد نیم دقیقه که منظور رو به طور کامل برسونه و ایدتون رو شرح بده آماده کنید. این متن که باید به صورت خلاصه باشه کلید اصلی شماست تا توجه سرمایه گذار رو جلب کنید.

به طور کلی خیلی مهمه که لب کلام رو در اختیار سرمایه­ گذار بذارید. اگه نمی­تونید اپلیکیشنتون رو توی ٣٠ ثانیه توضیح بدید، بهتره که به عقب برگردید و بیشتر دربارش تحقیق کنید. شما باید بتونید اپلیکیشنتون رو به اندازه­ی کافی توصیف کنید تا نظر سرمایه­گذاران رو جلب کنید بدون این که وقتشون رو هدر بدید. بعد از این که ارتباط شما بین سرمایه­ گذار برقرار شد، در آینده می­تونید درباره بودجه و بقیه­ ی ویژگی­ه ای اپ و موارد دیگر سر فرصت بحث کنید.

ارایه ایده به سرمایه گذار

یک Pitch Deck بسازید

شما به طور خلاصه با سرمایه­ گذار صحبت کرده­ اید و حالا اونا می­خوان درباره ­ی ایده­ ی شما بیشتر بدونن. در زمان ملاقات با سرمایه­ گذاران، شما بیشتر از ٣٠ ثانیه برای ارائه اپلیکیشنتون وقت خواهید داشت. پس به Pitch Deck احتیاج خواهید داشت. Pitch Deck ارائه ­ایه که جزئیات ایده­ی شما رو به نمایش می­ذاره. موقع درست کردن ارائتون هم اونقدر مطلب توش نذارید که از هدف اصلی دور بشید و ویژگی­های اصلی برنامتون رو بپوشونه. Pitch Deck معمولا در قالب اسلاید یا پاورپوینت ارائه می­شه. اما بهتره که متن اسلاید­هاتون با اونچه که می­خواید تو جلسه ­ی ملاقات بگید دقیقا یکی نباشه. این فرصتیه برای نشون دادن نمودار­ها، آمارها، و دیگر موارده تا اون چه که در موردش صحبت می­کردید رو به شکلی بهتر ارائه بده. به هر حال، اگه سرمایه­ گذاران نخوان با شما به طور خصوصی صحبت کنند می­تونند متنی که آماده کردید رو درخواست کنند و بخونند.

چگونگی جذب سرمایه گذار از طریق ارائه یک نسخه ی نمایشی (دمو) یا MVP 

نسخه­ ی نمایشی هم دقیقا مانند برند به سرمایه­ گذاران چیزی برای تجسم می­ده. ایجاد یک نسخه ی نمایشی یا MVP از اپلیکیشنتون، اون رو ملموس­تر می­کنه. ایجاد دمو از اپلیکیشنتون نشون می­ده که شما برای ایده و اپلیکیشنتون چقدر ارزش قائلید. همچنین به سرمایه­ گذاران این فرصت رو می­ده که ایده­ ی شما رو ببینند و با اون تعامل داشته باشند و تنها جایی که قراره با ایده ­ی شما آشنا شن حرف­ها و توضیحات شما نباشه. نسخه ­ی آزمایشی شما هرچیزی می­تونه باشه از جمله ماکتی از سایت و یا هر چیزی که از قبل آماده کردید. ارائه ­ی یه نسخه­ ی آزمایشی احتمال بروز مشکلات رو بسیار کاهش می­ده. از هر مسیر و روشی که استفاده کنید، مهم نیست چون در هر صورت سرمایه ­گذاران رو تحت تاثیر قرار میده.

چیستاتِک یک شرکت طراحی اپلیکیشن و گروه طراحی و توسعه محصولات دیجیتاله که می تونه با ساخت یه MVP قبل از ارائه دادن اون به سرمایه گذاران، به شما کمک کنه.

نسخه دمو یا MVP اپلیکیشن یا محصول دیجیتالی

مراحل تامین مالی چیست؟

هنگامی که ایده برنامتون رو تنظیم کردید، دیگه وقت اون رسیده که به سراغ سرمایه گذاران برید. برای تامین بودجه دوره ها و مراحل مختلفی وجود داره که هر استارت آپ و یا شغلی باید از اون بگذره. در هر دوره شما با سرمایه گذاران مختلفی روبه ­رو می­شید که ممکنه هر کدوم اهداف متفاوتی برای جایی که پولشون رو قراره سرمایه گذاری کنند، داشته باشند. این مراحل با پیشرفت در چندین مورد، به استارت آپ و یا اپلیکیشن شما اجازه می­ده تا مراحل رو تکرار کنه و یا نقاط عطف رو طی کنه.

این مراحل عبارتند از:

 • پیش از بذر (Pre-Seed)
 • بذر(Seed)
 • سری A
 • سریB وC  و غیره

مرحله ­ی پیش از بذر (Pre-Seed)

این مرحله در اصل اولین مرحله شما برای کسب سرمایه است. این مرحله برای زمانیه که ایده ­ی شما هنوز به مرحله ­ی اجرا نرسیده. این مرحله یه مرحله­ ی غیر رسمی به حساب میاد چون بیشتر بودجه توسط خونواده و دوستان و یا خود شخص تامین می­شه. در مرحله­ ی پیش از بذر، شما ایدتون رو می­فروشید و از سرمایه­ گذاران می­خواید بر روی شما سرمایه­ گذاری کنند. بودجه در مرحله­ ی پیش از بذر معمولا به منظور حمایت از شما برای ایجاد یه نسخه ­ی آزمایشی و یا موارد دیگه­ ایه. به طور کلی رنج سرمایه­ گذاری­ها حدود 10 تا 20 میلیارده اما اجازه ندید که این موضوع باعث دلسردیتون بشه چون تازه اول مسیره.

مرحله­ی بذر(Seed)

اینجاست که همه چی تازه شروع می­شه و استارت­ آپ ­ها تازه پول مورد نیازشون رو برای رسیدن به هدفشون به­دست میارن. در مرحله ­ی بذر، هنوز هم توانایی راه ­اندازی استارت­ آپتون رو ندارید چرا که هنوز در حال تکمیل محصول یا خدماتتون هستید. در واقع شما باید بر روی محصولتون تحقیق بیشتری انجام بدید، شروع به تست و آزمایش بازار محصولتون کنید، باید به این که چه تعداد آدم رو برای استخدام نیاز دارید و یا توسعه ­ی اولیه­ ی محصولتون توجه کنید. این مرحله بر روی رشد اولیه تجارت شما تمرکز می­کنه بنابراین میزان سرمایه ­گذاری میتونه از 10 میلیارد تومان تا چندین صدر میلیارد تومان متفاوت باشه. سرمایه­ گذاران به طور معمول در این مرحله فرشته ­هایی هستند که در مراحل اولیه پتانسیل استارت­آپ شما رو می­بینند و مایلند ریسک کنند.

سری A

اگه به مرحله­ ی سری A رسیده­ اید، به این معنیه که دارید به موفقیت نزدیک­تر می­شید. رسیدن به این مرحله یعنی شما تا حدی تونستید ایدتون رو ثابت کنید، هدفتون رو مشخص کنید و شواهد مناسبی از وضعیت بازار دارید. از این جا به بعد به بزرگتر کردن محصول و خدماتتون فکر خواهید کرد. به کمک این مرحله شما می­تونید در کنار تلاش­ های بازاریابیتون، روی بهینه ­سازی محصول و یا تجارتتون وقت بیشتری بذارید. میزان سرمایه­ گذاری در این مرحله از ٢ میلیون دلار تا ١٥ میلیون دلار متغیره.

سریB  وC  و غیره

رسیدن به سری B و مراحل فراتر از آن یه نقطه ­ی عطف مهم برای استارت­آپ شماست. در این مرحله همه چیز در مورد رشد در موفقیت است که می­تونه شامل گسترش تیم شما و یا جهانی کردن برندتون باشه. کسب و کار شما در راه تاسیس است البته در صورتی که قبلا آن را به مرحله­ ی تاسیس نرسونده باشید چون در حال انجام تبلیغات هستید، محصولتون هم در حال توسعه است و مشتریان زیادی هم در دست خود دارید. به طور کلی در این مرحله حدود ٢٤.٩ میلیون دلار توسط سرمایه­ گذار­های ریسک­ پذیر و بالقوه به سرمایه ­گذاری­ ها اختصاص داده می­شه. هر مرحله پس از این مرحله بر روی استراتژی­ های جدید و یا بازار­های جدید و چگونگی وارد شدن به اون توجه می­کنه.

بودجه برای طراحی اپلیکیشن

انواع بودجه برای طراحی اپلیکیشن شما

حالا که ایده­ی خودتون رو بیشتر معرفی کردید و درک بهتری از روند بودجه دارید، وقته اونه که صحبت با سرمایه گذاران رو شروع کنید. “سرمایه گذار” کسیه که علاقه ­مند به پشتیبانی شما و اپلیکیشنتونه. چه خونواده و دوست و آشنا باشه چه سرمایه ­دارانی که مایل به پذیرفتن ریسک هستند، همه جزو زیر دسته ی سرمایه گذار گنجونده می­شن چون آن­ها در حال سرمایه گذاری هستند و در ایده ی شما سهیم اند. اون­ ها ایمان دارند که ایده  شما به مرحله موفقیت می­رسه و می­خواهند که در بخشی از موفقیت شما سهیم باشند. بنابراین بیایید به سراغ انواع مختلفی از سرمایه گذاران که ممکنه با اون­ها روبرو بشید بریم.

 • فرشته یا بذر
 • سرمایه گذاران ریسک­پذیر
 • بوت استرپینگ
 • سرمایه گذاری گسترده
 • مسابقات اپلیکیشن
 • شبکه شخصی

سرمایه گذاری فرشته یا بذر

این نوع سرمایه ­گذاری زمانی اتفاق میفته که اپلیکیشن شما هنوز در مرحله ایدست. از اونجایی که شما دنبال بودجه برای چیزی هستید که هنوز وجود خارجی نداره، سرمایه­ گذاری از نوع فرشته بسیار ممکنه سخت پیدا بشه. برای این که سرمایه­ گذاران مایل به سرمایه ­گذاری باشند، باید استدلال قانع کننده­ای ارائه بدید که چرا ایده­ی شما ارزش سرمایه­ گذاری رو داره. حتما تحقیقات خود را از قبل انجام داده­باشید و آماده باشید تا به هر سوالی جواب بدید چرا که این برای اون­ها یه قمار بزرگه که می­خوان در موردش تصمیم بگیرن. شما باید به سرمایه­ گذاران نشون بدید که اون­چه قراره ارائه بدید یه ایده­ی جدیده و قراره تاثیر قابل توجهی در صنعت بذاره (و آنها ROI قابل توجهی را مشاهده خواهند کرد).

سرمایه گذاران ریسک ­پذیر

بساری از استارت آپ های بزرگ و معروف از این راه برای تامین بودجه برای ایدشون استفاده می­کنند. اگه بخوایم صادق باشیم، این به زمان زیادی نیاز داره. اگرچه همیشه اینجوری نیست، ولی برای این که از سرمایه گذاران ریسک پذیر بودجه بگیرید باید یه جورایی همیشه دنبالش باشید. این نشون دهنده­ی اعتبار اپلیکیشن شماست و از نگاه بیرون اینجوری به نظر می­رسه که توی یه مسیر به صورت پایدار جلو می­ره. شما باید با یه زمینه­ی جذابی که از پیش تعیینش کردید ایده­هاتون رو با توجه به تصورات سرمایه­گذاران ارائه بدید چون اون­ها به دنبال بازگشت سریع سرمایشون هستند. اون­ها موفقیت رو تو برنامه شما می­بینند اما ممکنه بخوان چند جا تغییر ایجاد کنند تا موفقیت سریع­تر اتفاق بیفته. یادتون باشه، گرفتن بودجه از سرمایه­گذاران ریسک­پذیر به زمان نیاز داره. ممکنه همون اول که اپلیکیشنتون رو راه­اندازی می­کنید اتفاق بیفته ممکنم هست پس از این که توجه ها رو جلب کردید سرمایه گذاران روی شما سرمایه گذاری کنند.

بوت استرپینگ – BOOTSTRAPPING

بوت استرپینگ نوع آسونی از دریافت سرمایه است. شما با پس­اندازتون و درآمد شغلیتون و سرمایه ه­ای موجود شروع می­کنید. در صورت امکان پیشنهاد می­شه که برای شروع از بودجه خودتون استفاده کنید. یکی از مزایای این روش اینه که شما بر روی اپلیکیشن و پروسه، کنترل کامل دارید. با بودجه ی خودتون می­تونید یه نمونه اولیه از اپلیکیشنتون بسازید تا ایدتون رو تایید کته. گاهی بوت استرپینگ تموم اون چیزیه که یه اپلیکیشن برای موفقیت بهش نیاز داره و در مواقع دیگه این روشی مناسبیه برای این که قبل از این که ارتباط با سرمایه گذاران برقرار شه، روی پای خودتون وایستید.

تامین بودجه طراحی اپلیکیشن

چگونگی جذب سرمایه گذار از طریق سرمایه ­گذاری گسترده یا جمعی CROWDFUNDING

با تکامل تکنولوژی این نوع سرمایه گذاری به روشی محبوب برای تامین بودجه تبدیل شده که بعضی وقتا نتایج مثبتی داره. این سرمایه گذاری نوعی سرمایه گذاریه که به صورت تلاش­های مشترک از طریق وب صورت می­گیره و بسته به مسیری که انتخاب می­کنید می­تونه متفاوت باشه. سه نوع اصلی این سرمایه گذاری عبارتند از بودجه مبتنی بر اهدا و کمک­ها مالی، پاداش و سرمایه گذاری.

سایت­ هایی مثل GoFundMe به کاربران اجازه می­ده تا برای حل مشکلات شخصی پول جمع کنند. خواه تسکین حوادث طبیعی باشه یا درمان سرطان و آتش سوزی و غیره، این یه تلاش مشترک برای جمع آوری کمک­های مالیه که به صورت آنلاین انجام می شه. پیش فرض اصلی بودجه مبتنی بر کمک مالی اینه که در این کمپین، اهدا کنندگان در ازای سهم خود انتظار پاداش یا سود ندارند.

سایت­ هایی مثل Kickstarter و Indiegogo وجود دارند که جزو سرمایه­ گذاری جمعی مبتنی بر پاداش قرار می گیرند. این نوع سرمایه ­گذاری جمعی به طور معمول توسط کارآفرینان، مخترعان یا حتی فیلمسازان برای جمع­آوری سرمایه اولیشون استفاده می­شه. در ازای کمک به اهداکنندگان، پاداش­های مختلفی در نظر گرفته شده که می­تونه دسترسی زودهنگام به یک اپلیکیشن، یک محصول رایگان باشه یا این که اسمشون به عنوان اعتبار تو یه فیلم درج بشه. بودجه مبتنی بر پاداش گرچه شبیه به کمک­های اهدایی و مالیه، اما در این نوع از سرمایه­ گذاری، سرمایه­ گذار در ازای پولی که اهدا کرده، پاداش یا خدماتی رو هم دریافت می­کنه.

سومین نوع از سرمایه­ گذاری جمعی، سرمایه ­گذاری یا invesment است. در این نوع از سرمایه­ گذاری، کارآفرینان از طریق فروش اوراق بهادار شرکتشون پول جمع می­کنند. کمی شبیه سرمایه­ گذاری دارای ریسک به نظر میاد. با این تفاوت که کارآفرینی که سرمایه رو جمع می­کنه کاملاً کنترل می­کنه که چه چیزی می­تونه بفروشه یا مقدار پیشنهادی برای فروش چقدر باشه و یا بقیه ­ی شرایط توافق نامه تحت کنترل اونه. کار سرمایه ­گذاران نسبتاً ساده است: سرمایه گذاری می­کنند و ROI کسب می­کنند.

مسابقات اپلیکیشن

این مسابقات به طور معمول توسط دستگاه­ های جوجه ­کشی کسب و کار مثل Y Combinatorدر سراسر جهان انجام می­شه. در حالی که این مسابقه بسیار رقابتیه، به کارآفرینان فرصتی می­ده تا ایده شون رو  به سرمایه­ گذاران و تجار ارائه بدن. سرمایه­گذاران و سرمایه­گذاران خطرپذیر معمولاً داوران این مسابقات هستند. بودجه­ای که از طریق مسابقه ­های اپلیکیشن تامین می­شه مشابه سرمایه ­گذاری فرشته است زیرا جوایز این مسابقه بودجه ­ایه که به یه ایده ای تعلق می­گیره. اگرچه ممکنه این جایزه بزرگ از آن شما نشه، اما این فرصت به شما این امکان رو می­ده که ایده تون رو در مقابل سرمایه ­گذاران قرار بدید و در آینده با اون­ها ارتباط برقرار کنید.

شبکه ی شخصی

جستجو در داخل شبکه شخصیتون هم راهی عالی برای به دست آوردن بودجه اولیه برای اپلیکیشن شماست. دوستان و خانواده راهی عالی برای بدست آوردن بودجه هستند، اما همچنین می تونید فراتر برید. روابط دیگه­ای رو هم در اطرافتون در نظر بگیرید (استادان، همکاران قدیمی و رئیسان و غیره) و ببینید آیا اون­ها می تونند به شما کمک کنند یا حتی بهتر، ببینید چه کسی را می شناسند. به احتمال زیاد تو یکی از این روابط، کسی پیدا می­شه که کسی را می­شناسه که می­تونه به شما کمک کنه یا کسی رو معرفی کنه. هنگام استفاده از روابطتون، همه چیز در مورد شبکه­ایه که بین آدمها وجود داره و کسانیه که می دونید می­تونند به شما کمک کنند تا در اجرای ایده و اپلیکیشنتون بسیار پیشرفت کنید.

چگونگی جذب سرمایه گذار، مرحله آخر: پس از این که بودجه برنامه شما تامین شد چه کار کنید؟

شما بودجه ای رو از سرمایه گذاران دریافت کردید، حالا چی؟ وقتی قضیه راجع به اپلیکیشنتونه، نقطه ای برای توقف وجود نداره چون همیشه جا برا پیشرفت هست. پس از طراحی اپلیکیشن شما شروع کنید به بهبود اپلیکیشنتون و به دست آوردن دنبال­کنندگان و به اصطلاح فالوور­های بیشتر. همین­طور که در حال توسعه هستید، به دنبال بازخورد کاربران و سرمایه­گذاران باشید. همون­طور که از طریق مختلف مراحل مختلف بودجه رو طی می­کنید، برای رسیدن به مرحله  بعدی و حضور در برابر سرمایه گذاران بزرگ به نقطه عطف خواهید رسید. با پول بیشتر و بیشتر، می تونید ویژگی های بیشتری به برنامه خود اضافه کنید یا اون رو بیشتر توسعه بدید.

رسوندن اپلیکیشن از ایده به واقعیت یک روندیه که اصلا آسون نیست، اما اگر مایل باشید این کار رو انجام بدید، موفق خواهید شد. حالا که با چگونگی جذب سرمایه گذار آشنا شدید و هنگامی که بودجه را دریافت کردید، می­تونید به توسعه بیشتر برنامه خود ادامه بدید و با کمک یک  شرکت طراحی اپلیکیشن، اپلیکیشنتون رو به موفقیت­های جدیدی برسونید.

ما در شرکت طراحی اپلیکیشن چیستاتک آماده ارائه مشاوره حرفه ای رایگان به شما در زمینه طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر SEO هستیم، با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی

از روش های زیر میتونید با ما در ارتباط باشید

برای مشاوره و رفع سوالات میتونید مستقیما با شماره های ثابت و موبایل تماس بگیرید و یا برای جلسه حضوری تعیین وقت کنید.
تلگرام و واتس‌اپ
۰۹۱۹۷۸۰۱۹۸۵
۰۹۱۹۲۴۳۷۱۴۴
۰۹۳۰۹۹۵۹۴۹۳
آدرس دفتر
تهران٬ خیابان ولیعصر٬ بالاتر از پارک ساعی٬ جنب ساعی دوم٬ پلاک ۳۷ ٬ طبقه ۴ ٬ واحد ۱۵
ایمیل
hello@chistatech.com
hr@chistatech.com
اطلاعات تماس
۰۲۱۲۲۲۰۰۴۶۲
۰۹۱۹۷۸۰۱۹۸۵
۰۲۱۸۸۸۸۶۸۷۵

پاسخ

آدرس ایمیل شما هیچ کجا منتشر نمیشه. فیلدهای ضروری با * علامت گذاری شده.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟