طراحی سایت
یعنی ساختن یه ویترین ۲۴ ساعته

همیشه وقتی دنبال اسم و رسم یه برند میگردیم، اول تو گوگل اسمش رو سرچ میکنیم تا ببینیم وضعیتشون توی دنیای دیجیتال چطوریه. اولین مرحله اعتماد هم داشتن یک وب سایت چشم نوازه. طوری که تقریبا اونجا تصمیم میگیریم که آیا میتونیم به این برند اعتماد کنیم یا نه. طراحی سایت به صورت حرفه کاریه که تو دنیای امروز همه‌ی کسب و کارها بهش احتیاج دارن. 

طراحی سایت مثل ساخت یک ویترین لوکس و حرفه ای برای کسب و کار شما است٬ یک ویترین که تمام ساعات روز حتی زمانی که بیدار نیستید میتونه پاسخگوی دنبال کننده ها و خریداران خدمات و محصولات شما باشه.

طراحی سایت
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
ارزش هاتون رو به مخاطب هاتون نشون بدید

طراحی وب سایت

  • ویترین ۲۴ ساعته خدمات و محصولات شما

همچنان که شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، لینکدین و… رو برای ارتباط با مصرف‌ کننده ها و مشتریان خودتون انتخاب کردید، باید پایگاه دیگه ای وجود داشته باشه که بتونید بازار هدف خودتون رو با جزئیات بیشتر خدمات و سرویس هایی که ارائه میدید آشنا بکنید.

شرکت ما فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ٬ تجات الکترونیک (ECommerce) و طراحی اپلیکیشن و وب سایت. حالا اگر ما محلی رو برای توضیحات جزئیات این خدمات بیان نکنیم، یا بطور شفاف برای مخاطب عام که شاید اطلاعات کافی رو در حوزه فعالیت ما نداشته باشه رو ارائه نکنیم.

مسلما امکان از دست دادن یک پروژه بالقوه رو پیش رو داریم. از این رو سعی میکنیم با ارائه مقالات و دانش خودمون در قالب وبلاگ و… مخاطب رو به این باور برسونیم که میتونه برای پیشرفت کسب و کارش مارو به عنوان مجری انتخاب کنه.

  • پایگاه اصلی دیجیتال

جایی که دنبال کننده های شما به دنبال محصول، ‌خدمات و اطلاعات کافی درمورد شما هستن. نقش پر اهمیت دیگه ای که طراحی وب سایت برای کسب و کار شما داره فضایی برای اشتراک گذاری محتوای مرتبط به کسب و کار شما و بازاریابی محتوا است.

این توضیحات میتونه در قالب یک پست بلاگ یا اطلاعات تکمیلی موجود در صفحه محصولات و کالاها و یا خدماتی که از سمت شما قابل ارائه دادنه باشه. وب سایت شما بهترین محل برای جمع آوری این مطالبه، از این رو با انتشار از این دست مقالات، کاربرانی که در جستجوی خدمات و محصولات شما هستن به سمت وب سایت شما سرازیر میشن.

  • طراحی وب سایت فروش آنلاین محصولات

اگر تولید کننده یا پخش کننده سرویس و کالایی هستید٬ فروش تنها راهیه که باعث سرپا موندن بیزینس شما میشه. بهبود فروش با استفاده از شیوه های نوین کسب و کار شمارو سلامت نگه میداره. با حضور در فضای دیجیتال از طریق وب سایت فروشگاهی، به یک دنیای بزرگ از خریدارها متصل شدید٬ که به راحتی شمارو پیدا میکنن و به سمت اسم و برند شما سرازیر میشن و با افزایش این ورودی قطعا به خروجی و فروش بیشتر هم ختم میشه.

نکته ای که باید درنظر داشته باشید اینه که٬ صرفا یک طراحی وب سایت مشتری های دست به نقد رو به سمت شما نمیفرسته و یا باعث فروش نجومی نمیشه. طرحی وب سایت حرفه ای صرفا مثل ساختن یک ویترین جذاب برای کاربرایی که موفق به دیدن شما از طریق موتورهای جستجو میشن.

راه حل اینکه شما جزو اون فروشگاه های چشم نوازی بشید که کاربرا بطور خودکار به سمت شما میان٬ تمرکز روی سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگره٬ که با رعایت اصول و استانداردهای تعریف شده از سمت گوگل و تولید محتوی صحیح قابل دستیابیه.

طراحی وب سایت فروشگاهی و بطور کلی وب سایت با رعایت استانداردها نه تنها به فروش بیشتر و پیشرفت کسب و کار شما کمک میکنه٬ بلکه میزان دردستس بودن شمارو هم افزایش میده. بطوری که انگار یک تیم فروش حرفه ای ۲۴ ساعته و هفت روز هفته درحال پذیرایی و خوش‌آمد گویی به مشتریان شما هستن.

شما مجبور نیستید بطور مستقیم با مشتری ها در تماس باشید چون اونها به راحتی میتونن تمام اطلاعات کافی رو راجع به خدمات و یا محصولاتی که به دنبالش هستن رو به دست بیارن.

  • جستجوی اسم سرویس یا برند در گوگل

تقریبا همه ما وقتی به دنبال یک برند و یا سرویس هستیم٬ آنلاین به دنبالش میگردیم یا به اصطلاح اون رو گوگل میکنیم٬ حتی اگر برند رو بشناسیم. دیدن یک وب سایت حرفه ای ناخودآگاه باعث افزایش اون بردن در ذهنمون میشه.

این دلیلیه که تقریبا تمام کسب و کارها در قالب یک وب سایت در دنیای دیجیتال حضور دارن٬ که با همراهی شبکه های اجتماعی و تولید محتوای حرفه ای کمک زیادی به بهتر دیده شدنشون هم میکنن. اگر هم برخلاف این باشه٬ این ذهنیت در مخاطب ایجاد میشه که برند درحال مخفی کردن چیزی از چشم مخاطبانشه.

  • چطور طراحی وب سایت برای شما باعث افزایش اعتبار شما میشه؟

جواب خیلی ساده است٬ شما به تمام کسانی که به نوعی به دنبال خدمات و محصولات شما هستن اجازه میدید هر چه که نیاز به دونستش هست رو به راحتی داخل وب سایت شما پیدا کنن. با دادن این امکان٬ شما در اونها حس اعتماد ایجاد میکنید و این قدم اول برای شروع یک رابطه کاری بلند مدت با مشتریان و مخاطبان شما میشه.

  • افزایش توان کسب و کار شما

وقتی به دنبال خدمت و محصولی میگردیم٬ دوست داریم از جایگاه برندی که به سراغش میریم از بین رغبا مطلع بشیم. انتشار اطلاعات و مقالاتی که شما با حفظ اصول مارکتینگ در قالب بلاگ و اطلاعیه ها در وب سایت خودتون منتشر میکنید٬ بیانگر توان شما و نکاتی که شمارو متمایز میکنه در بین رغیب های شما است.

  • حتی موقعی که روی مبل توی خونه لم دادن هم میتونید محصولات و خدماتتون رو بهشون بفروشید

تصور کنید تو یک روز گرم تابستونی به دنبال خرید یک ویولون خیلی خاص هستید٬ ترجیح میدید مغازه به مغازه و کوچه به کوچه دنبال برندی که میخواید بگردید؟‌ یا اینکه به راحتی چند کلیک و زیر باد کولر درحالی که دارید به موزیک مورد علاقه تون گوش میدید از طریق وب سایت محصول مورد نظر رو بخرید و دم در خونه تحویلش بگیرید.

طراحی وب سایت

یک طراحی وب سایت حرفه ای برای کسب و کار شما میتونی یک تاثیر خیلی خوب روی کسی که برای اولین بار شمارو در فضای دیجیتال میبینه ایجاد کنه. حتی اگر اسم و رسمی داشته باشید و برند شناخته شده ای باشید شک نکنید که اولین حرکت کاربرا توی دنیای دیجیتال امروز جستجوی کسب و کار شما بصورت آنلاینه و دیدن یک وب سایت حرفه ای قطعا قلب اونها رو بدست میاره.

از این رو اگر طراحی سایت شما مطابق با استانداردها و آنالیزهای علمی نباشه و کاربر نتونه ارتباط خوبی با طراحی شما برقرار کنه (که مستقیما به مبحث تجربه کاربری و رابطه کاربری برمیگرده UI/UX) بدون اینکه متوجه بشید ممکنه یک مشتری بالقوه رو از دست بدید.

یک نظرسنجی عمومی نشون داده که ۹۴ درصد کاربران علت عدم اعتمادشون به یک برند وب سایت اون برند بوده.

  • لیست تعدادی از فاکتور های اصلی طراحی سایت حرفه ای رو به این ترتیبه:

۱. سهولت پیشمایش و کارکردن با وب سایت:

پیدا کردن محصولات و خدماتی که کاربران به دنبال اون هستند نباید سخت و پیچیده باشه. به عبارتی نباید زیبایی رو فدای کارایی کرد. منوهای سایت باید شفاف و ساده باشن تا کاربر با صرف کمترین زمان موفق به پیدا کردن اونها بشه.

۲. طراحی سایت جذاب:

طراحی وب سایت شما باید جذاب متکی به عکس ها و رنگ هایی باشه که بازار هدف شمارو به بهترین شکل جذب کنه و نمایانگر اسم و رسم شما باشه. توازنی بین طراحی جذاب٬ سرعت بارگذاری بالا و محتوایی خوانا برخوردار باشه.

۳. رعایت اصول سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو:

ساختار فنی و محتوایی وب سایت شما باید هردو بهینه برای موتورهای جستجوگر مثل گوگل باشه٬‌ گوگل همیشه در تلاش با تغییر و بهبود الگوریتم هاش بهترین مطالب و وب سایت رو نسبت به جستجویی که کاربر کرده به اون پیشنهاد بده و برای بودن جزو بهترین ها باید طبق استانداردها و داکیومنت های فنی ارائه شده توسط خود جستجوگرها حرکت کرد.

۴. سرعت بارگذاری(Page Speed):

اگر وب سایت شما سرعت بارگذاری خوبی نداشته باشه و بقول معروف دیر لود بشه٬ احتمال این میره که کاربران قبل از اینکه وب سایت شما رو بطور کامل ببینن اون رو ترک کنن و اتفاق دیگه ای هم که این نقص به همراه داره. رنک و رتبه پایین در موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل رو درپی داره.

۵. مراحل فروش آسان:

وب سایت شما باید مراحل فروش٬ پرداخت و اتمام خرید را به ساده‌ترین شکل ممکن حل کنه٬ سبد خرید وب سایت شما باید بهینه٬ ساده و متناسب با نیازها و توقعات بازار هدف شما و کاربران شما باشه.

اگر شما شخص یا تیمی رو برای راه اندازی و طراحی سایت رو ندارید و تصمیم به ورود به دنیای دیجیتال و یا تثبیت جایگاه فعلیتون رو دارید. بهترین کار اینه که همین حالا با ما تماس بگیرید و به صرف یک فنجان قهوه و یا چای داغ مهمون ما باشید تا راجع به این موضوع صحبت کنیم و اطلاعات کافی رو در اختیار شما بذاریم.

تعدادی از پروژه های اجرا شده

برای بیشتر آشنا شدن با سلایق ما میتونید تعدادی از آخرین پروژه های اجرا شده رو اینجا ببینید

طراحی وب سایت گروه تکمیل صنعت

طراحی وب سایت فروشگاهی برای شرکت تکمیل صنعت

طراحی وب سایت فروشگاه الک دولک

طراحی وب سایت فروشگاهی برای کافه الک دولک

راه های ارتباطی

از روش های زیر میتونید با ما در ارتباط باشید

برای مشاوره و رفع سوالات میتونید مستقیما با شماره های ثابت و موبایل تماس بگیرید و یا برای جلسه حضوری تعیین وقت کنید.
تلگرام و واتس‌اپ
۰۹۱۹۷۸۰۱۹۸۵
۰۹۱۹۲۴۳۷۱۴۴
۰۹۳۰۹۹۵۹۴۹۳
آدرس دفتر
تهران٬ خیابان ولیعصر٬ بالاتر از پارک ساعی٬ جنب ساعی دوم٬ پلاک ۳۷ ٬ طبقه ۴ ٬ واحد ۱۵
ایمیل
hello@chistatech.com
hr@chistatech.com
اطلاعات تماس
۰۲۱۲۲۲۰۰۴۶۲
۰۹۱۹۷۸۰۱۹۸۵
۰۲۱۸۸۸۸۶۸۷۵
× چطور میتونم کمکتون کنم؟