طراحی وب سایت شرکت تناوب - بهترین در دیجیتال از طراحی وب سایت تا ساخت اپلیکیشن - چیستا

ساده و کارآمد

طراحی وب سایت شرکت تناوب

یک وب سایت ساده، داینامیک و راحت برای ویرایش
طراحی وب سایت

شرکت تناوب به عنوان یک شرکت پیمانکاری نفت، گاز و پتروشمی انتظار داشت خدمات، پروژه ها و رسالت کاری خودش رو به قابل دسترس ترین و راحت ترین شکل ممکن  در وب سایت خودشون به نمایش بذاره.

فاکتور مهمی که تناوب از ما برای طراحی وب سایت خواست، راحتی استفاده از وب سایت برای ویرایش و اضافه و کم کردن محتویات وب سایت بود. طوری که حتی یک کارمند ساده هم بتونه با چند دقیقه آموزش با سیستم مدیریت محتوای این وب سایت کار کنه.

رنگ هایی هم که در این وب سایت میبینید همه جزو رنگ های سازمانی و جزو هویت بصری شرکت تناوب هستند.

یه سری چیزایه سری چیزای
دیگه

برای این که بتونیم خواسته های تناوب رو براورده کنیم لازم بود از تکنولوژی های ساده تر و قابل فهم تر برای عموم استفاده کنیم تا قابلیت راحتی ویرایش که ازمون خواسته شده بود انجام شده باشه.

بهترین ابزار برای رسیدن به چنین هدفی وردپرسه. ابزار مدیریتی که در عین سادگی٬ بسیار کارآمده و اگر درست و اصولی طراحی و پیاده سازی بشه شه میتونه تمام نیازهای یک وب سایت حرفه ای رو برطرف کنه.

استفاده از وردپرس در طراحی وب سایت های سازمانی که نیازمند سادگی کافی برای اپراتور ها در به روز رسانی بخش بلاگ و اخبار سازمانی از مزایای این نوع سیستم مدیریت محتوا است. علاوه بر اون برای خیلی این سیستم مدیریت محتوا‌ (وردپرس) نه تنها از آمادگی کامل برای سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر برخورداره٬ بلکه به علت فراوانی پلاگین ها در زمینه های مختلف نسبت به طراحی وب سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی از هزینه نگهداری و توسعه کمتری هم برخورداره.

VEU.JS
CSS/HTML
JAVASCRIPT
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت چیستا میباشد.