طراحی اپلیکیشن ٬ طراحی وب سایت و وب اپلیکیشن | اجرای ایده های شما توسط بهترین های دیجیتال

امروزه از طراحی اپلیکیشن برای تمامی کسب و کار ها و حتی امور روزمره استفاده می شود. از فروش محصولات گرفته تا ارائه سرویس و خدمات.

طراحی اپلیکیشن
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
بهترین راهکار دیجیتال

طراحی اپلیکیشن موبایل

در سطح جهان بیش از یک میلیارد کاربر تلفن همراه هوشمند وجود دارد. در ادامه بررسی میکنیم که چرا همه کسب و کار ها ممکن است به اپلیکیشن موبایل احتیاج داشته باشند.
طراحی اپلیکیشن
  • معرفی کسب و کار:

کاربران تلفن های هوشمند هرروز زمان بیشتری از قبل را آنلاین هستند. تحقیقات نشان می دهد کاربران به طور متوسط روزانه 162 دقیقه صصرف استفاده از فقط از دو اپلیکیشن موبایل خود میکنند. پس داشتن یک اپلیکیشن می تواند به بهتر دیده شدن و تبلیغ و رشد برند و کسب و کار شما کمک کند.

اپلیکیشن موبایل می تواند باعث ایجاد وفاداری بیشتر در مشتری شود. به دلیل ارتباط مستقیم مشتری و صاحبان کسب و کار از طریق ارائه تخفیف، ساده کردن پروسه فروش، تبلیغات و فرستادن نوتیفیکیشن به گوشی کاربر با استفاده از اپلیکیشن.

  • اپلیکیشن موبایل، یک ابزار بازاریابی با دوام:

طراحی اپلیکیشن موبایل همچنین می تواند نقش یک ابزار بازاریابی قدرتمند برای گکسب و کار شما را ایفا کند. شما با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید از هزینه چاپ کاتالوگ، بروشور و بسیاری از هزینه های دیگر که برای ایجاد مشتری جدید و ارتباط با بازار هدف خود میکنید جلوگیری کنید.

همه ابزاری که برای این امور نیاز دارید اعم از اطلاعات کاری، فرم های ثبت نام و رزرو خدمات، حساب کاربری، اخبار کار شما و بقیه موارد می توانند به سادگی در یک اپلیکیشن گنجانده شوند و همیشه همراه مشتری شما باشند و مخاطب شما به راحتی از برنامه های تشویقی و تخفیفات شما مطلع شود.

  • افزایش فروش:

می توان روی اپلیکیشن موبایل برای افزایش فروش و سودآوری بیشتر حساب کرد. مثال بارز این مورد دومینوز پیتزای انگلستان است که اخیرا با ساخت اپلیکیشن موبایل اختصاصی خود با افزایش فروش 28درصدی خود مواجه شده و بیش از نیمی از سفارشات آنلاین خود را از طریق اپلیکیشن موبایل خود دریافت میکند.

  • خدمات مشتریان بهتر:

اپلیکیشن موبایل می تواند تجربه خدمات با کیفیت به مشتری را 24 ساعته و هرکجای دنیا بدون هزینه اضافی ایجاد کند.

  • ایجاد آگاهی از برند (Brand Awareness):

اپلیکیشن موبایل می تواند با ارائه قابلیت هایی که مورد علاقه و استفاده مخاطب است باعث رشد آگاهی از برند و شناخته شدن بهتر کسب و کار شما شود.

آفرها و برنامه های تخفیف داخل اپلیکیشن می تواند مشتری را بیشتر درگیر کسب و کار شما کند و او را مشوق و مُبَلِغ آن قرار دهد.

  • افزایش قابلیت دسترسی به مخاطب:

اپلیکیشن موبایل امکان دسترسی یک کسب و کار به مشتریانش را تا حد زیادی افزایش می دهد. مثال این موضوع ارسال کد تخفیف خاص برای همه یا بخشی از مشتریان در زمانی واحد است.

راه های ارتباطی

از روش های زیر میتونید با ما در ارتباط باشید

برای مشاوره و رفع سوالات میتونید مستقیما با شماره های ثابت و موبایل تماس بگیرید و یا برای جلسه حضوری تعیین وقت کنید.
تلگرام و واتس‌اپ
۰۹۱۹-۷۸۰۱۹۸۵
آدرس دفتر
تهران٬ بلواراندرزگو شرق به غرب٬ نرسیده به بلوار کاوه٬ بن بست تابان٬ پلاک ۳ واحد ۱
ایمیل
hello@chistatech.com
hr@chistatech.com
اطلاعات تماس
۰۲۱-۲۲۲۰۰۴۶۲
۰۹۱۹-۷۸۰۱۹۸۵

حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت چیستا میباشد.