طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس

طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس

با گستردگی فروشگاه‌های اینترنتی و روی کار آمدن فروشگاه‌های جدید، طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس رونق پیدا کرده است. این نوع اپلیکیشن به گونه‌ای است که باعث می‌شود تا چندین فروشگاه متنوع داخل یک فروشگاه بزرگ ایجاد شوند. مالکان فروشگاه‌های مارکت پلیس می‌توانند بدون نیاز به هزینه‌های مازاد تنها با داشتن فروشگاه‌های دیگر خدمات خود را به شکل مؤثر ارائه دهند.

وجود مزایای زیاد در طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس باعث شده است تا صاحبان کسب و کارهای امروزی به این نوع طراحی‌ها واکنش مثبت نشان دهند. فروشگاه مارکت پلیس می‌تواند مزایای زیادی را برای افراد به دنبال داشته باشد. این نوع کسب و کارها به دلیل عدم نیاز به داشتن انبار فیزیکی باعث شده است تا طرفداران زیادی پیدا کند.

فروشگاه مارکت پلیس

طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس به مالکان فروشگاه‌های مجموعه این امکان را خواهد داد که تنها با طراحی یک اپلیکیشن بتوانند فروشگاه‌های خود را ایجاد کنند. در این شیوه هدف اصلی می‌تواند افزایش سود مصرف کنندگان و تأمین کنندگان به شکل دو طرفه باشد. از نمونه‌های مختلف این فروشگاه می‌توان به آمازون، فروشگاه ebay و غیره اشاره کرد. طراحی سایت مارکت پلیس به عنوان یک خدمت بزرگ محسوب می‌شود که اگر توسط یک تیم حرفه‌ای انجام شود می‌تواند باعث رضایت مالکان شود.

https://chistatech.com/wp-content/uploads/2020/12/yEmgrasGrW.jpg
https://chistatech.com/wp-content/uploads/2020/12/ZxsdewfXzh.jpg

شناخت مزایای مارکت پلیس

همان‌طور که بیان شد طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس اگر توسط یک تیم معتبر و باتجربه انجام شود می‌تواند برای مشتریان و صاحبان کسب و کارهای مختلف مزیت‌های زیادی را به دنبال داشته باشد. از مزایای فروشگاه مارکت پلیس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به وجود بخش انباری مجزا برای قرارگیری محصولات فروشگاه‌های مختلف
  • ارائه تنوع در قیمت محصولات بازار که این امر برای مشتریان مهم است
  • عدم وجود ضرر و زیان و کاهش هزینه‌های تبلیغاتی
  • طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس یک راه کاربردی و آسان برای کسب درآمد شناخته می‌شود
  • عدم نیاز به سرمایه و دفتر فروش
  • ایجاد بازار کار آنلاین برای بسیاری از کسب و کارهای امروزی
  • ایجاد یک فروشگاه در کمترین زمان ممکن و مدیریت بهتر هزینه‌ها
  • وجود یک بستر امن و قابل رشد برای بازاریابی و فروش محصولات متنوع

شاخت انواع مارکت پلیس‌ها

طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس این اجازه را در اختیار افراد قرار می‌دهد که بتوانند با توجه به نیاز خود طراحی مختلفی داشته باشند. مارکت پلیس‌ها به سه دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند که شامل مارکت پلیس عمودی، مارکت پلیس افقی و مارکت پلیس با مدل جهانی است. هر کدام از دسته بندی‌های موجود دارای ویژگی‌های مخصوص به خود است که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت:

مارکت پلیس عمودی

این مدل از مارکت پلیس‌ها به گونه‌ای است که خدمات و محصولات آن در یک دسته بندی خاص و مشخص قرار می‌گیرد. به عنوان نمونه مارکت پلیس عمودی که در آن لوازم جانبی تلفن همراه به فروش می‌رسد.

https://chistatech.com/wp-content/uploads/2020/12/Rd3MdgGGYW.jpg
https://chistatech.com/wp-content/uploads/2020/12/jMp9A1GDi4.jpg

طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس با چیستا

گروه چیستا با تجربه حضور در بزرگترین استارت آپ‌های ایران و کسب و کارهای مطرح ایرانی و خارجی می‌تواند شما را در مسیر رسیدن به اهداف تجاری و تبلیغاتی همراهی نماید. اگر بخواهید طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس را با توجه به چارچوب‌های استاندارد انجام دهید می‌توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید. اعضای چیستا با حضور در تیم‌های بزرگ فنی در داخل و خارج کشور و اعتقاد به یادگیری پیاپی و روزمره تا به امروز تجربه ساخت و راه اندازی محصولات خوش ساخت توانسته جایگاه فوق‌العاده‌ای در حوزه دیجیتال داخل و خارج از کشور برای خود رقم بزند.

در صورت نیاز جهت طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس می‌تواند با تماس با تیم مشاوره مجموعه چیستا از شرایط طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس باخبر شوید و در صورت توافق با یک قیمت مناسب بتوانید اپلیکیشن مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

× چطور میتونم کمکتون کنم؟