ارسال بسته
یک دنیا ساده تر

ارسال بار نه تنها به تمام نقاط ایران٬ بلکه به سادگی چند کلیک بسته های خودرا به هرجای دنیا که میخواید ارسال کنید. طراحی اپلیکیشن حمل و نقل کوئیک بار که فعلا در مرحله توسعه هم هست فقط برای پلتفورم اندروید راه اندازی شده.

کوییک بار٬
اپلیکیشن حمل و نقل و ترابری

طراحی اپلیکیشن حمل و نقل

دیگه لازم نیست به باربری مراجعه کنید یا حتی تلفن بزنید، راحت تر از قبل بارها رو جابه جا کنید

باربری، تحویل بار ، پیدا کردن بار برای راننده یا برعکس پیدا کردن راننده برای بار.همه اینها تا الان سنتی و مثل همه سالیان پیش انجام می شد.

حالا با این اپلیکیشن همه ی طرف های باربری خیلی راحت به هم وصل میشن. به راحتی همدیگرو پیدا میکنن و کارشونو انجام میدن.همه اتفاقات داخل خود اپلیکیشن مدیریت میشه و کمترین نیاز رو استفاده از اپلیکیشن های دیگه یا راه های ارتباطی سنتی داره.

لحظه ای مرسوله هاتون رو رصد کنید

برای صاحبان بار امکان ردیابی راننده و اعلام شهرهایی که باید راننده ازشون رد بشه تا به مقصد برسه وجود داره. برای راننده هام امکان دیدن محل بارگیری و تخلیه بار و زمانبندی کارهاش رو داره.

با توجه به این که اپلیکیشن های امروزی مورد توجه افراد قرار گرفته است طراحی اپلیکیشن باربری می تواند به شرکت های حمل و نقل کمک نماید تا خدمات خود را در چارچوب نرم افزارهای کاربردی به مشتریان ارائه دهند. استفاده از یک نرم افزار کاربردی که دارای طراحی بهینه باشد باعث می شود تا مشتریان بتوانند دسترسی بهتری به بخش های مختلف خدمات شرکت حمل و نقل داشته باشند. طراحی اپلیکیشن باربری اگر توسط یک تیم متخصص انجام شود می تواند رضایت شرکت و مشتریان را به دنبال داشته باشد. طراحی اپلیکیشن باربری در نسخه های کاربری و ویژه رانندگان است.

باقی توضیحاتیه سری چیزای
دیگه

کوییک بار یکی از پروژه های با اندازه متوسط ما بود. خواسته های مشتری برای اپلیکیشن کوییک بار واضح بود و نیاز به اجرای کامل و دقیق داشت. از صفر تا صد پروژه در اختیار ما بود. از انتخاب رنگ ها تا طراحی و ساخت اپلیکیشن و وب سایت کوییک بار.

در طراحی اپلیکیشن حمل و نقل کوییک بار ساده بودن و راحتی در استفاده از اپلیکیشن مد نظر تیم طراحی بوده.

VEU.JS
CSS
JAVA
NETCore.
SQL
Android
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
راه های ارتباطی

از روش های زیر میتونید با ما در ارتباط باشید

برای مشاوره و رفع سوالات میتونید مستقیما با شماره های ثابت و موبایل تماس بگیرید و یا برای جلسه حضوری تعیین وقت کنید.
تلگرام و واتس‌اپ
۰۹۱۹-۷۸۰۱۹۸۵
۰۹۱۹-۲۴۳۷۱۴۴
۰۹۳۰-۹۹۵۹۴۹۳
آدرس دفتر
تهران٬ خیابان ولیعصر٬ بالاتر از پارک ساعی٬ جنب ساعی دوم٬ پلاک ۳۷ ٬ طبقه ۴ ٬ واحد ۱۵
ایمیل
hello@chistatech.com
hr@chistatech.com
اطلاعات تماس
۰۲۱-۲۲۲۰۰۴۶۲
۰۹۱۹-۷۸۰۱۹۸۵
۰۲۱-۸۸۸۸۶۸۷۵
× چطور میتونم کمکتون کنم؟