همه چیز درمورد طراحی اپلیکیشن اندروید

از ایده و طراحی UI/UX تا پیاده سازی و انتشار اپلیکیشن در بازارهای اپلیکیشن PlayStore و مارکت های ایرانی.

chistatech - slash backward

طراحی ساخت اپلیکیشن اندروید

به عنوان کسی که در مسیر یادگیری طراحی اپلیکیشن اندروید قدم برمیدارد، نکاتی هست که با استفاده از آن ها می توان رسیدن به این راه را اسان تر کرد.

تفاوتی ندارد که تصمیم به کار بر روی پروژه شخصی داشته باشید یا استخدام در یک شرکت طراحی اپلیکیشن همیشه جنبه هایی از کار وجود دارند که دانستن و تسلط بر آن ها می تواند از شما برنامه نویس بهتری برای طراحی اپلیکیشن اندروید بسازد.

چیستا شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران هست که خدمات طراحی سایت هم به مشتریان خود ارائه میدهد.

یک شرکت طراحی با شناخت زبان برنامه نویسی مناسب می تواند طراحی خود را در چارچوب استاندارد انجام دهد. با توجه به این که بسیاری از کاربران دارای سیستم عامل اندروید هستند، طراحی اپلیکیشن این سیستم عامل بین کاربران دارای محبوبیت زیادی است. اگر بخواهید شخصی سازی های مختلفی را بر روی طراحی مورد نیاز خود انجام دهید می توانید موارد خواسته شده را با مجموعه طراحی اپلیکیشن در میان بگذارید تا تغییرات لازم در طراحی انجام شود.

برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات تخصصی میتونید همین حالا با ما تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن اندروید
طراحی اپلیکیشن اندروید

از آخرین ترندها باخبر باشید

.اهمیت این موضوع در دانستن توقعات و خواسته های کاربر از اپلیکیشن جزو ملزومات مهم در طراحی اپلیکیشن اندروید است

با پیشرفت  تکنولوژی باید تمام گزینه های جدید ایجاد شده در طراحی اپلیکیشن اندروید را در نظر داشته باشید و در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید

از طراحی بصری غافل نشوید

اپلیکیشن شما در اولین برخورد در پلی استور گوگل باید تاثیرگذار باشد. بیش از 2 میلیارد اپلیکیشن در پلی استور گوگل وجود دارند. اگر به دنبال هرچه بیشتر دیده شدن اپلیکیشن اندروید خود هستید تلاش مضاعف در جهت بهبود طراحی اپلیکیشن اندروید باشید.

اما نگران نباشید، گوگل شما را با خط مشی های طراحی اپلیکیشن اندروید راهنمایی خواهد کرد.

حضور در اجتماعات طراحی اپلیکیشن اندروید

هر سوال و نقطه شک که در ذهن شما درباره طراحی اپلیکیشن اندروید پیش می آید، قصعا کسی آن را قبلا حل کرده و یا پاسخی برای ان وجود دارد. اجتماعات برنامه نویسان برای طراحی اپلیکیشن اندروید می تواند امکانی عالی برای به اشتراک گذاری علایق و تجربیات مشترک بین شما و سایر طراحان اپلیکیشن اندروید باشد.امکان پیدا کردن موقعیت های شغلی برای طراحی اپلیکیشن اندروید و یا یافتن شریکی برای اجرای پروژه های شخصی تان نیز محتمل است.

حرف کاربران را بشنوید

این بهترین کار برای جذب اعتماد و وفاداری کاربران است که حتی باعث گسترش پایگاه مشتریان شما نیز خواهد شد. هربار که به صحبت های آنان گوش می دهید این فرصت را می یابید تا با ایجاد بهبود در طراحی اپلیکیشن اندروید ساخته خودتان و ارائه پیشنهاد جدید به مشتری برای بهتر شدن محصول را دارید. به یاد داشته باشید، مشتریان و کاربران همیشه از شنیده شدن خشنود می شوند.

طراحی اپلیکیشن اندروید
طراحی اپلیکیشن اندروید

ایده خود را باور کنید

اگر برنامه نویس مستقل هستید، این اولین گام موفقیت شماست. اپلیکیشن شما می تواند یک اپلیکیشن انقلابی و یا یک ایده ساده با ارزش افزوده باشد. بعد از انجام تحقیقات، موارد مهم و ارزشمندی که طراحی اپلیکیشن اندروید شما می تواند ارائه دهد را مشخص کنید.

منتقد خود باشید

خودتان را باور داشته باشید، اما در عین حال اولین نفر در صف منتقدان خود باشید. چرا کسی باید اپلیکیشن شما را نصب کند؟ این می تواند مهم ترین سوال از خودتان به عنوان شخصی که طراحی اپلیکیشن اندروید انجام میدهد باشد.حل کردن یک مشکل و راحت تر کردن زندگی برای کاربران باید اصلی ترین هدف شما باشد. پیدا کردن جایگاه اصلی خودتان در بازار طراحی اپلیکیشن اندروید نیز می تواند قدم بزرگی در راه رسیدن به هدفتان باشد.

یک آلبوم نمونه کار(Portfolio) داشته باشید

اگر به عنواان برنامه نویس مستقل کار می کنید یا به دنبال شغل بهتری هستید، ساختن آلبومی از کارهای انجام شده تان امری حیاتی است. بخصوص اگر به تازگی وارد حیطه طراحی اپلیکیشن شده اید.

راه حل های آسان را امتحان کنید

اپلیکیشن اینستاگرام به عنوان یکی از موارد در این موضوع قابل بهتر بحث است. استفاده از راه حل های ساده در این اپلیکیشن کاملا کارآمد بوده و با بازخورد مثبت روبه روشده.درسی که می توان برای طراحی اپلیکیشن اندروید از این موضوع گرفت شاید تلاش بیشتر برای گنجاندن راه حل های ساده در اپلیکیشن و آزمایش آن ها و در نهایت نگه داشتن یا کنار گذاشتن آنها با توجه به بازخورد و فیدبک گرفته شده از کاربران است.

طراحی اپلیکیشن اندروید
طراحی اپلیکیشن اندروید

بازار طراحی اپلیکیشن اندروید را بشناسید

برای ارائه کار بهتر در طراحی اپلیکیشن باید بدانید کاربران اندروید معمولا چگونه رفتار میکنند. تعداد کاربران اندروید به طور قابل ملاحظه ای از کاربران ios بیشتر است. با این حال آنها از کاربران ios  بیشتر گمتر پول برای اپ ها خرج می کنند، محتمل تر است تا اپلیکیشنی با مدل کسب و کار مجانی (freemium) با پرداخت داخل اپلیکیشنی ایجاد کنید. بیشترین بازدهی مالی از سمت بازی ها می آید. درک درست از این موارد به برنامه ریزی درست یک استراتژی برای طراحی اپلیکیشن اندروید کمک می کند.

محیط رقابتی خودرا تحت نظر داشته باشید

اگر میخواهید از اپلیکیشن اندروید خود بازدهی دریافت کنید، باید درباره محصولاتی که تا به حال به بازار عرضه شده اند اطلاعات داشته باشید. درباره امکانات خاص آن ها را و مدل کسب وکاری شان. این به شما در قیمت گذاری روی اپلیکیشن و مواردی که در طراحی اپلیکیشن  باید روی آنها کار کنید کمک خواهد کرد.

بارها و بارها تست کنید

به عنوان یک قانون کلی در طراحی اپلیکیشن اندروید شما هیچ گاه نباید بدون انجام تست های مناسب اپلیکیشن خود را روانه بازار کنید. تست های مکرر برای هر فاز از توسعه اپلیکیشن برای ایجاد تغییرات اساسی، رفع اشکال و تغییر در UI و UX ضروری هستند.

به راحتی دست برندارید

هیچ کدام از موفقیت های اپلیکیشن ها یک شبه به دست نیامده. در راه طراحی اپلیکیشن اندروید باید پشتکار داشته باشید، از نظرات دیگران استفاده کنید و حتی برای مشکلات حل شده قبلی از راه حل های جدید استفاده کنید.

همیشه می توانید از شکست اپلیکیشن های دیگر درس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن اندروید
طراحی اپلیکیشن اندروید

علاقه خودرا پیدا کنید

بدون شک شما روی پروژه ای که به آن باور دارید بهتر کار می کنید. هنگامی که مشکلی یافتید و برای آن با استفاده از طراحی اپلیکیشن اندروید راه حل مناسبی یافتید، خودتان را برای اجرای آن آماده و متقاعد کنید. اگر با علاقه تان پیش بروید، احتمال بیشتری برای شاخت محصولی خاص و ویژه خواهید داشت.

برای سفارش طراحی اپلیکیشن از گروه چیستا همین حالا اقدام کنید.

بزرگ فکرکنید

باید فکر کنید اپلیکیشن شما صدها و میلیون ها بار دانلود خواهد شد. گسترش پذیری محصول نه تنها به دلایل فنی بلکه به دلایل ذهنی هم مهم است. باید بزرگ و گسترده فکر کنید، مگر این که برای طراحی اپلیکیشن اندروید خود تعداد کمی کاربر در نظر گرفته اید.(با توجه به ابعاد پروژه)

در حرفه خود از بهترین ها شوید

رسیدن به موفقیت در طراحی اپلیکیشن اندروید کار سختی است، اما غیر ممکن نیست. با وجود تمامی داستان های موفقیت که شنیده ایم، چرا شما نباید یکی از آن ها باشید؟؟ تمام پیشنهادات و ایده ها می تواند در راه طراحی اپلیکیشن اندروید موثر باشد.

چرا و چگونه های مهم

سوالات متداول

سعی کردیم اینجا سوالاتی که به مراتب بیشتر از ما پرسیده میشه رو جوابگو باشیم تا بتونید به کمک این پاسخ ها سریعتر و هوشمندانه تر تصمیم بگیرید، البته که درصورت نبود سوال و جواب مورد نظرتون میتونید مستقیما با ما در تماس باشید.
هزینه طراحی اپلیکیشن چقدر است؟

این سوال تقریبا از تمام کسایی که با ما تماس میگیرن پرسیده، با اینکه حق با شماست و طبیعتا باید بدونید که باید چه میزان بودجه برای اینکار قرار بگیرید، اما طراحی اپلیکیشن مثل مابقی کارهای خدماتی فقط هنگام مشخص شدن جزئیات امکان تخمین دقیق قیمت رو بوجود میاره. ولی بطور میانگین هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل از 20 میلیون تومان به بالا هست.

طراحی اپلیکیشن چقدر زمان میبره؟

این سوال هم مشابه سوال قبل، نیازمند شناخت کامل ما از محصول شما، جزئیات اون و نوع محصولی هست که تصمیم به ساخت اون رو دارید داره. ولی با یک جلسه حضوری و دریافت مشاوره رایگان از ما میتونید تا حد زیادی به جواب این سوال نزدیک شید.

تفاوت قیمت تو حوزه طراحی اپلیکیشن برای چیه؟

دلایل زیادی برای این اختلافات وجود داره، ولی اصلی ترین اونها رو میشه به میزان تخصص وتسلط نیروهایی هست که روی پروژه شما کار میکنن، حساسیت و کیفیت محصول خروجی، رعایت استاندارد ها و معماری پیاده سازی از این قبیل داره. بطور مثال استفاده از نیروی کارآموز یا تازه کار تو حوزه برنامه نویسی، طراحی و یا فنی به مراتب باعث کم شدن هزینه ها ولی در مقابل پایین اومدن کیفیت محصول خروجی و بالا رفتن زمان پیاده سازی میشه که از اصلی ترین دلایل تفاوت قیمت در این حوزه است.

راه های ارتباطی

از روش های زیر میتونید با ما در ارتباط باشید

برای مشاوره و رفع سوالات میتونید مستقیما با شماره های ثابت و موبایل تماس بگیرید و یا برای جلسه حضوری تعیین وقت کنید.
تلگرام و واتس‌اپ
۰۹۱۹-۷۸۰۱۹۸۵
۰۹۱۹-۲۴۳۷۱۴۴
۰۹۳۰-۹۹۵۹۴۹۳
آدرس دفتر
تهران٬ خیابان ولیعصر٬ بالاتر از پارک ساعی٬ جنب ساعی دوم٬ پلاک ۳۷ ٬ طبقه ۴ ٬ واحد ۱۵
ایمیل
hello@chistatech.com
hr@chistatech.com
اطلاعات تماس
۰۲۱-۲۲۲۰۰۴۶۲
۰۹۱۹-۷۸۰۱۹۸۵
۰۲۱-۸۸۸۸۶۸۷۵
× چطور میتونم کمکتون کنم؟