سئو ، بهینه سازی موتورهای جستجو و تبلیغات گوگلی - چیستا | طراحی اپلیکیشن ، طراحی وب سایت

بهینه سازی موتورهای جستجوگر یا همان سئو(SEO) یکی از مهم ترین اقدامات کسب و کارها برای رقابت و در دست داشتن بازار و در دسترس مخاطب بودنه. این که تقریبا همه وقتی چیزی لازم دارن اولین کارشون سرچ توی گوگله، بزرگترین تایید برای این حرفه…

سئو ، بهینه سازی موتورهای جستجو و تبلیغات گوگلی
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
سئو ، بهینه سازی موتورهای جستجو و تبلیغات گوگلی
  • سئو مهم است؟

در دوره‌ی دیجیتال امروز، سئو بهترین ابزار برای ماندن در رقابت کسب و کارها و بهتر دیده شدن برند شماست که نتیجه آن جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش چشمگیر خواهد بود. 81% از مردم و 94% از کسب و کارها برای خرید نیاز های خود ابتدا در اینترنت جست و جو می‌ کنند. بنابراین کسب و کارهایی که حضور ضعیفی در محیط اینترنت و آنلاین دارند قطعاً از رقابت با رقیبان خود عقب خواهند ماند.

استرانژی قدرتمند سئو به برندها این امکان را می دهد که جایگاه وبسایت خود را در نتایج جست و جو بهبود ببخشند تا کسانی که کلمات کلیدی مربوط به حرفه آنان را سرچ می کنند را زودتر به وب سایت خود وصل کنند، تا مشتریان جدید کسب کنند و جریان مالی بیشتری از طریق اینترنت برای کار خود بسازند.

سئو استراتژی یک برند برای بهتر دیده شدن وب سایت و خدمات خود در جست‌وجوگرنظیر گوگل است. به کاربرانی که از این طریق به وسایت شما دسترسی پیدا می کنند “ترافیک ارگانیک” یا “ترافیک سئو” گفته می شود.

با این که کسی به طور دقیق از الگوریتم های گوگل مطلع نیست، حرفه ای های سئو تعدادی از فاکتورهای اثرگزار بر سئو را کشف کرده‌اند. این فاکتور هارا به عنوان سئو داخل وب سایت(تکنیک ها و استراتژی های اعمال شده داخل وب سایت) و سئو خارج از سایت (تکنیک ها و استراتژی های اعمال شده خارج وب سایت) می شناسیم.

یک استراتژی مناسب سئو از هردو حالت استفاده می کند.

سئو داخل وبسایت، شامل ساخت محتوا مرتبط با استفاده از کلمات کلیدی و بهینه سازی مطالب داخل وب سایت انجام می شود تا موتور های جستجو بتوانند متوجه موضوع مطالب و محتوای آن بشوند.

سئو خارج از وب سایت شامل مطالب و محتوای ماست که خارج از وب سایت و در پلتفرم های دیگر مثل شبکه های اجتماعی و سایر وب سایت ها مانند سایت های خبری و بلاگ ها پست می کنیم میشود.

  • چرا سئو برای کسب و کار مهم است؟

گوگل برای نمایش یک وب سایت در صفحه نتایج خود به فاکتورهای مختلفی استناد می کند. گوگل می خوتهد مطالبی را پیدا کند که به درخواست جست و جوی کاربر نزدیک تر است و در عین حال برای خواننده ارزشمند است.

هرچه محتوا در صفحه نتایج گوگل بالاتر باشد شانس بیشتری از محتواهای پایینتر برای دیده شدن و کلیک خوردن دارد.موارد 8 و 9 لیست جستجو فقط 2% از کلیک ها را به خود اختصاص می دهند. تفاوت فاحش بین رتبه های پایین و بالا در سئو مشخص می کند برندهایی که انتظار دریافت فروش و مشتری بیشتر از اینترنت را دارند باید وضعیت سئو خود را بهبود ببخشند.

اکوسیستم دیجیتال در حال تبدیل شدن به راهی اساسی و لازم برای فروش محصولات و خدمات و معرفی کسب وکار به مردم است.

از سال 2016 درصد خریدهای اینترنتی نسبت به خرید حضوری از فروشگاه بیشتر شد. تا جایی که اکثر خرده فروشی ها اذعان می کنند بیشتر مشتریان قبل از خرید برای انتخاب و اطلاعات بیشتر حتما در اینترنت سرچ خواهند کرد، حتی اگر حتما قصد خرید حضوری داشته باشند.

برندها باید از شنیده شند صدایشان و دیده شدنشان در فضای دیجیتال اطمینان حاصل کنند تا بتوانند در گردونه رقابت سنگین بازار امروز موفق باشند

راه های ارتباطی

از روش های زیر میتونید با ما در ارتباط باشید

برای مشاوره و رفع سوالات میتونید مستقیما با شماره های ثابت و موبایل تماس بگیرید و یا برای جلسه حضوری تعیین وقت کنید.
تلگرام و واتس‌اپ
۰۹۱۹-۷۸۰۱۹۸۵
آدرس دفتر
تهران٬ بلواراندرزگو شرق به غرب٬ نرسیده به بلوار کاوه٬ بن بست تابان٬ پلاک ۳ واحد ۱
ایمیل
hello@chistatech.com
hr@chistatech.com
اطلاعات تماس
۰۲۱-۲۲۲۰۰۴۶۲
۰۹۱۹-۷۸۰۱۹۸۵

حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت چیستا میباشد.